Rekomendacje

P.A.D. Technologies - Razem Tworzymy PięknoProjekt Szkolenie z zakresu budowania relacji z klientami

Dziękujemy Pani Wioletcie Małota za zorganizowanie, opracowanie i przeprowadzenie szkolenia „Budowanie dobrych relacji z lekarzami. Techniki sprzedażowe. Zarówno część teoretyczna i praktyczna była przekazana przez Panią Wiolettę w sposób ciekawy i angażujący, jednocześnie wyzwalała ogromy potencjał oraz swobodny i samodzielny sposób myślenia wszystkich zainteresowanych. Moja wysoka ocena pracy Pani Wioletty pozwala mi zarekomendować ją jako trener prezentującą bardzo wysoki poziom umiejętności koncepcyjnych i dydaktycznych.

Dyrektor Generalny Anna Siarkiewicz-Wittliff, P.A.D Technologies

STRABAG SOCIETAS EUROPAEAProjekt Szkolenie z zakresu przywództwa

Pani Wioletta Małota prowadziła szkolenie „Rola lidera – rozwój umiejętności menedżerskich. Coaching pracowników dla pracowników koncernu STRABAG SE. Szkolenie spełniło stawiane przed nim cele i wymagania. Średnia ocena pracy trenera wyniosła 5, 85 w skali 1-6.

Anna Gołys, Dział rozwoju i szkoleń, STRABAG SE

Studia magisterskie, licencjackie, podyplomowe - WSH Wrocław _ Strona GłównaProjekt Studia Podyplomowe ZZL

Program Studiów Podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami Coachingu” (edycja 2010/2011) przygotowany przez Panią Wioletę Małota z firmy AVANTI – pomysłodawcę tego kierunku studiów i opiekuna merytorycznego – był bardzo wysoko ocenione przez uczestników studiów, a jej wykłady z zakresu kultury organizacyjnej i Coachingu były uznane za wnoszące nowoczesną wiedzę i przydatne umiejętności w codziennej pracy działu HR. Uczestnicy cenili warsztatowy sposób prowadzenia zajęć przez Panią Wiolettę oraz jej rozległą wiedzę i praktyczne doświadczenie przekazywane w sposób angażujący Studentów, pasję i zbudowanie atmosfery współpracy i rozwoju ”

Anna Kulczycka, Kierownik Kolegium Studiów Podyplomowych w WSH we Wrocławiu

Studia magisterskie, licencjackie, podyplomowe - WSH Wrocław _ Strona GłównaProjekt Menedżer wyższego szczebla

Warsztaty dla kobiet menedżerów prowadzone przez Trenera Wiolę Małota z zakresu przywództwa, Coachingu menedżerskiego i zarządzania zasobami ludzkimi realizowane w ramach projektu szkoleń PARP w 2010 przez Wyższą Szkolę Handlową były bardzo wysoko ocenione przez uczestniczki – menedżerów wyższego szczebla. Uczestniczki nie tylko podkreślały profesjonalizm Trenerki, jej innowacyjny sposób prowadzenia warsztatów, ale przede wszystkim wpływ – pozytywne zmiany w zachowaniach menedżerskich, postawach oraz sposobie myślenia, jakie w nich zachodziły w trakcie trwania cyklu warsztatów. Pani Wiola prowadziła 4 edycje tych warsztatów.

Dr inż. Teresa Kupczyk, Kierownik projektu „Menedżer wyższego szczebla”, WSH we Wrocławiu

Krajowa Rada Suplementów i Odżywek __ Krajowa Rada Suplementów i Odżywek - tytułProjekt Konferencja KRiSO na temat suplementów diety

Z ogromną satysfakcją przekazujemy wyrazy uznania i podziękowania od uczestników konferencji, którzy wysoko ocenili, jakość Pani wystapenia. Treści zaprezentowane przez Panią podczas wystąpienia były cennym wsparciem konferencji, za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy (o wykładzie Wioletty Małota na Konferencji poświeconej suplementom diety w grudniu 2010 r.)

Katarzyna Wójcicka Vice Prezes, Krajowa Rada Suplementów i Odżywek