Witamy serdecznie!

Firma AVANTI Szkolenia Coaching Konsulting to zespół  ekspertów z zakresu kompetencji menedżerskich i przywódczych, Coachingu, mentoringu oraz kultury organizacyjnej.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach, jak również w sektorze MŚP.  Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w rozwoju kompetencji organizacyjnych – od audytu potrzeb rozwojowych istniejącej kultury organizacyjnej, przez analizę i testy osobowości, zachowań i kompetencji menedżerów i całych zespołów – do szkoleń i działań follow up: facylitacji, mentoringu i coachingu, możemy zapewnić Państwu profesjonalne i kompleksowe podejście do  obecnych i przyszłych wyzwań w organizacji.

 

Nasza misja

Naszym celem jest poprzez nasze działanie – współpracę z klientami
przyczynić się do współtworzenia lepszego świata.

Uważamy iż zmieniając siebie, zmieniamy świat. Wierzymy, że najmniejsza zmiana czyni różnicę, w zmiany dokonywane zgodnie z zasadą kuli śnieżnej –wystarczy dać impuls poprzez zmianę myślenia, perspektywy, a uruchomiony zostanie proces rozwoju.

Nasze wartości

Profesjonalizm naszych usług  – oferujemy to, w czym jesteśmy najlepsi i za co cenią nas nasi klienci (zobacz rekomendacje).

Zrównoważony rozwój – dlatego oferujemy współpracę w zakresie tworzenia Dobrostanu w miejscu pracy.

Poczucie sensu tego co robimy – preferujemy dłuższą współpracę  pozwalająca na osiągniecie trwałej zmiany zachowań i osiągniecie celów klienta poprzez realizację naszych szkoleń, doradztwa, Coachingu i mentoringu. Pracujemy z entuzjazmem, dostarczając klientowi wartość dodaną, która czyni różnicę.

Holistyczne podejściepracujemy systemowo i procesowo, ale we wszystkim co robimy widzimy ludzi, ich motywacje, aspiracje,  ich   wieloaspektowe życie.

Radość działanianaszym motto jest rozwój poprzez inspirację, a nie desperację –tworzymy przyjazne środowisko dla uczenia się i wglądów, cieszą nas wielokrotne chwile AHA!! klientów.

Respektujemy różnorodnośćw naszym działaniu i wspieramy różnorodność w myśleniu i działaniu naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Wioletta Małota